Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

ПЕРШИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ КНЕУ

П`ятниця, 19.10.2018
Головна » 2012 » Серпень » 13 » Уряд хоче відмінити чисельні гарантії бюджетних місць у вузах
11:31
Уряд хоче відмінити чисельні гарантії бюджетних місць у вузах
Мінекономіки хоче на законодавчому рівні відмінити чисельні гарантії держзамовлення на вищу освіту. Про це йдеться в законопроекті №10720, який був розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі. В законодавчій ініціативі немає жодних чисельних гарантій держзамовлення, які зараз містяться в чинному законі "Про вищу освіту". Проект пропонує власну схему формування показників.

Згідно неї, Мінекономіки розробляє прогноз на державне замовлення, керуючись надісланими пропозиціями від державних замовників, федерації профспілок та національного представника роботодавців. Потім Мінекономіки вносить відповідні пропозиції у проект Держбюджету. Саме держзамовлення згідно законопроекту, повинно щороку затверджуватися окремим рішенням Кабінету Міністрів України. Крім того, в пояснювальній записці до законопроекту вказано, що "проект Закону не потребує громадського обговорення".
Як відомо, згідно чинного закону "Про освіту", фінансування за рахунок держбюджету підготовки фахівців з вищою освітою здійснюється в обсягах, необхідних для забезпечення на кожні 10 тисяч населення навчання не менше як 100 студентів у вузах 1 і 2 рівнів акредитації та 180 студентів у вузах 3 і 4 рівнів акредитації.

Українська правда
Переглядів: 544 | Додав: Pavel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]